Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Czytamy!

2018-10-07
Uczniowie klas 1-3 biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków", który inspiruje dzieci do czytania.
4 października 2018 był Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. W tą inicjatywę zaangażowali się rodzice, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Dziękujemy!
Czytaj więcej o: Czytamy!

Kolejne wyzwanie projektu MegaMisja mamy za sobą!

2018-10-07
Powiększ zdjęcie

Klasa 2c  to dzielni poszukiwacze informacji, bez problemu poradzili sobie z kolejnym wyzwaniem projektu MegaMisja. Tym razem dzieci miały za zadanie zebrać jak najwięcej informacji dotyczących organizacji wyprawy na Sycylię lub Islandię. Oczywiście Psotnik utrudnił zdobywanie informacji. Niestety za jego sprawką nastąpiła awaria w komputerze, ale to nie przeszkoda  dla naszych poszukiwaczy. Zadanie wykonali celująco! Zobaczcie sami!

Czytaj więcej o: Kolejne wyzwanie projektu MegaMisja mamy za sobą!

Ślubujemy!

2018-10-07
Powiększ zdjęcie

4.10.2018r. w naszej szkole odbyło się pasowanie na pierwszaka. Na sali gimnastycznej zebrały się odświętnie ubrane dzieci wraz ze swoimi najbliższymi. Obecni byli także Burmistrz Miasta Pan Rafał Gronicz oraz dyrekcja szkoły Pani Kinga Chuda- Jaworska, wicedyrektor Pani Agnieszka Kunicka, Pani wicedyrektor Violetta Szymczak. Po uroczystym przywitaniu nasze pierwszaki przystąpiły do rozwiązywania zadań, które przygotowała dla nich Pani Jesień. Oczywiście wszyscy świetnie sobie z nimi poradzili. Mogli więc przystąpić do uroczystego ślubowania, które w imieniu wszystkich dzieci złożyli przedstawiciele klas pierwszych.
To było dla nich wielkie przeżycie. Na zakończenie Pani Jesień obdarowała wszystkie dzieci czerwonymi, soczystymi jabłkami. Zapraszamy do galerii.

Danuta Konieczna

Czytaj więcej o: Ślubujemy!


Kalendarium

Wtorek, 2018-12-11

Imieniny: Biny, Damazego

Lokalizacja


Ilosc zapytan : 172