archiwum 2013/2014

2014-11-05

Informacje na temat Orszaku Trzech Króli dla Uczniów Szkoły Podstawowej nr 2, Rodziny, Znajomych, Rodziców, którzy będą pełnili funkcję w Straży Ojcowskiej oraz wszystkich chętnych, którzy będą w nim uczestniczyli:

1. Orszak odbędzie się 6 stycznia 2014r. (poniedziałek).
  2. Trasa rozpocznie się od mostu Jana Pawła II na granicy (przy Gimnazjum nr 3) i zakończy przy Miejskim Domu Kultury.
  3. Zbiórka na moście o godz.12.30.
  4. Przewidywany czas trwania Orszaku od godz. 1230 do 1500

1. Uczniowie SP 2 tworzą Orszak Króla Baltazara (afrykański), dlatego też będą ubrani w peleryny koloru niebiesko – pomarańczowego.
  2. Nasz okrzyk to:  Piękno Stworzenia - duszę odmienia!

Świat jest Boży - Bóg go stworzył!

1. Każdy kto złożył deklarację uczestnictwa w Orszaku, na miejscu otrzyma pelerynę.
  2. Rodzice zapewniają dziecku przyjazd (lub doprowadzenie) na miejsce zbiórki (most graniczny Jana Pawła II) oraz odebranie go po zakończonym Orszaku.
  3. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.orszak.org oraz www.orszak.org/zgorzelec

Czytaj więcej o:

Poniedziałek, 2018-07-23