Jesteś tutaj: Start / Informator / Logopeda szkolny

Logopeda szkolny

Pani Joanna Małdrzykowska

gabinet nr 19 a  (budynek przy ulicy Reymonta 16- II piętro)

Godziny pracy:

poniedziałek   8.00 – 15.00 SP nr 2 przy ul. Reymonta,

wtorek             8.00 – 11.30 SP nr 2 przy ul.Reymonta

środa                8.00 – 12.30 SP nr 2 przy ul. Reymonta,

czwartek          8.00 – 13.30 SP nr 2 przy ul. Reymonta,

piątek               8.00 – 12.30 SP nr 2 przy ul. Reymonta,

JOANNA MAŁDRZYKOWSKA

2018-02-12

" Gdy słucham, co mówisz, słyszę, kim jesteś."

Ralph Waldo Emerson

Z wykształcenia jestem pedagogiem, logopedą, terapeutą SI, glottodydaktykiem, terapeutą wczesnego wspomagania oraz certyfikowanym terapeutą Masażu Shantala.

W ramach terapii indywidualnej prowadzę zajęcia z dziećmi wymagającymi opieki logopedycznej. Zakres oddziaływań obejmuje szeroko pojętą logopedię od korekty artykulacji po terapię mowy dzieci z np. autyzmem, czy upośledzeniem umysłowym. Pracuję ponadto nad usprawnianiem jakości i tempa czytania i pisania- wykorzystuję do tego metodę glottodydaktyki.

Prowadzę również konsultacje dla rodziców. Odbywają się one w piątki w godz. 8.00-8.55.

Co roku organizuję i koordynuję przebieg Szkolnego Konkursu Recytatorskiego na poziomie klas I-III. Nasi uczniowie zdobywają wysokie miejsca na szczeblu zarówno miejskim jak i powiatowym .

Czytaj więcej o: JOANNA MAŁDRZYKOWSKA

Ciekawe strony