Kalendarium
Wtorek, 2024-03-19
Imieniny: Aleksandryny, Józefa
ul. Reymonta 16, ul. Orzeszkowej 60
59-900 Zgorzelec
tel. 756408880, 756408882
e-mail: kontakt@sp2zgc.pl
Wtorek, 2024-03-19
Imieniny: Aleksandryny, Józefa
Nazwisko i imię |
Przedmioty |
|
Adamiak Marta |
nauczyciel |
psycholog szkolny |
Aftyka Beata |
nauczyciel dyplomowany | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, specjalita zajęć rewalidacyjnych, oligofrenopedagog |
Aftyka Karol |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel języka polskiego,geografii |
Andrzejczyk Małgorzata |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel matematyki, informatyki |
Andrzejewska Renata |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel informatyki, techniki, plastyki, logopedii, specjalista socjoterapii i resocjalizacji, oligofrenopedagog, doradca zawodowy, specjalista terapii pedagogicznej |
Bocheńska Oktawia |
nauczyciel | wychowawca świetlicy |
Burdzy Ada |
nauczyciel początkujący |
wychowawca świetlicy, specjalista pedagogiki opiekuńczo-resocjalizacyjnej |
Burdzy Beata |
nauczyciel mianowany |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Chmura - Grzegorowska Elżbieta |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel języka niemieckiego, specjalista terapii pedagogicznej |
Chojnacki Radomir |
nauczyciel mianowany |
nauczyciel języka angielskiego, historii, geografii |
Chuda-Jaworska Kinga |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel chemii i wychowania fizycznego, specjalista resocjalizacji i pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, nauczyciel bibliotekarz, specjalista terapii pedagogicznej,instruktor pływania, instruktor lekkoatletyki, instruktor rekreacji - fitness, DYREKTOR SZKOŁY |
Chudzik Izabela |
nauczyciel początkujący |
specjalista oligofrenopedagog, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, terapeuta zajęciowy, pedagog specjalny, specjalista ds. resocjalizacji i profilaktyki społecznej, specjalista terapii pedagogicznej z arteterapią, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, nauczyciel geografii, nauczyciel biologii |
Dzikowska Regina |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel religii |
Dąbrowska Agnieszka |
nauczyciel dyplomowany | specjalista zajęć socjoterapeutycznych |
Deneka Ewa |
nauczyciel początkujący |
nauczyciel terapii sensorycznej |
Filozof Marcin |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania |
Gruszczyński Jarosław |
nauczyciel początkujący | psycholog szkolny |
Górniak Anna |
nauczyciel mianowany |
pedagog szkolny, specjalista terapii pedagogicznej, specjalista oligofrenopedagog- |
Ilnicka Olga |
nauczyciel kontraktowy |
nauczyciel chemii, fizyki |
Iwanowska Elżbieta |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel wychowania fizycznego, trener II klasy koszykówki, instruktor pływania |
Jaworski Michał |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel wychowania fizycznego, trener L.A. II klasy, nauczyciel bibliotekarz |
Kaczor Iwona |
nauczyciel mianowany |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego |
Kelati Marta |
nauczyciel początkujący |
nauczyciel bibliotekarz |
Kalinowska Anna |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel języka polskiego, muzyki, oligofrenopedagog |
Kiełbasiak Olga |
nauczyciel początkujący | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Kowalska Beata |
nauczyciel mianowany |
nauczyciel matematyki, fizyki |
Krawiec Dariusz |
nauczyciel dyplomowany | język polski |
Kubala Natalia |
nauczyciel mianowany |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, specjalista pedagogiki resocjalizacyjnej, oligofrenopedagog |
Kubala Łukasz |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel wychowania fizycznego, trener L.A. II klasy, instruktor pływania |
Kunicka Agnieszka |
nauczyciel mianowany |
nauczyciel języka niemieckiego-wicedyrektor ds. klas 5-8 |
Leroch - Plecińska Paulina |
nauczyciel początkujący |
nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, specjalista integracji sensorycznej, oligofrenopedagog, tyflopedagog, nauczyciel geografii, edukacji wczesnoszkolnej |
Liro Oliwia |
nauczyciel mianowany |
nauczyciel języka niemieckiego, nauczyciel języka angielskiego, matematyki |
Lisakowska Joanna |
nauczyciel początkujący |
wychowawca świetlicy, specjalista pedagogiki opiekuńczo wychowawczej |
Ks. Lityński Paweł |
nauczyciel mianowany | nauczyciel religii |
Łykus Agnieszka |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel języka polskiego, specjalista terapii pedagogicznej z socjoterapią |
Makowska-Rybak Iwona |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca w świetlicy - urlop zdrowotny |
Mańkowska Katarzyna |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel języka polskiego, specjalista oligofrenopedagog - urlop zdrowotny |
Marek-Konopska Małgorzata |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, specjalista oligofrenopedagog z pedagogiką wspierającą, specjalista terapii pedagogicznej |
Mazur Martyna |
nauczyciel początkujący | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Meissner Sylwia |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel języka niemieckiego |
Malinowska Ewa |
nauczyciel mianowany | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog |
Olczak Monika |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel historii, WOS-u |
Pogłódek Krystyna |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel biologii, fizyki, wychowania fizycznego, specjalista socjoterapii i resocjalizacji, oligofrenopedagog |
Pokuć Ewelina |
nauczyciel początkujący | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Protasewicz Elżbieta |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolej, specjalista oligofrenopedagog, specjalista terapii pedagogicznej - urlop zdrowotny |
Przekop Marta |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel języka angielskiego |
Ptaszek Beata |
nauczyciel początkujący |
nauczyciel logopeda |
Katarzyna Robaszewska |
nauczyciel początkujący |
nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, informatyki, specjalista edukacji i terapii osób z zaburzeniami autyzmu, specjalista pedagogiki resocjalizacyjnej, specjalista pedagogiki opiekuńczo - prewencyjnej, oligofrenopedagog |
Rothkegel Janina |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel zajęć komputerowych i informatyki, edukacja wczesnoszkolna |
Sindrewicz Kamila |
nauczyciel mianowany |
nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, specjalista integracji sensorycznej, specjalista pedagogiki wczesnoszkolnej, pedagog specjalny w zakresie edukacji i rehabilitacji, pedagogika korekcyjna z arteterapią - urlop zdrowotny |
Sochalec Małgorzata |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel matematyki i informatyki |
Spyrka Paulina |
nauczyciel początkujący | wychowawca świetlicy, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Stępień Seweryna |
nauczyciel mianowany |
nauczyciel matematyki, informatyki, specjalista terapii pedagogicznej, oligofrenopedagog, edukacja wczesnoszkolna |
Szczygieł Katarzyna |
nauczyciel początkujący |
psycholog szkolny, oligofrenopedagog - urlop |
Szmytka Justyna |
nauczyciel początkujący |
nauczyciel bibliotekarz, języka polskiego |
Szymczak Violetta |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej-wicedyrektor ds. klas 1-4 - urlop zdrowotny |
Śliwińska Danuta |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor L.A. II klasy, trener koszykówki |
Telega-Piątkowska Joanna |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel języka angielskiego, historii, specjalista socjoterapii i resocjalizacji - urlop zdrowotny |
Telega - Jancewicz Elżbieta |
nauczyciel początkujący | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Woroniecka Joanna |
nauczyciel dyplomowany | nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, specjalista zajęć logopedycznych i terapii pedagogicznej |
Wróblewski Paweł |
nauczyciel dyplomowany |
nauczyciel wychowania fizycznego, trener L.A. , instruktor pływania |
Zioła Anna |
nauczyciel mianowany |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, specjalista oligofrenopedagog, specjalista pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z resocjalizacją terapia pedagogiczna z arteterapią |