Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Pasowania

Artykuły

Ślubujemy!

2018-10-07

4.10.2018r. w naszej szkole odbyło się pasowanie na pierwszaka. Na sali gimnastycznej zebrały się odświętnie ubrane dzieci wraz ze swoimi najbliższymi. Obecni byli także Burmistrz Miasta Pan Rafał Gronicz oraz dyrekcja szkoły Pani Kinga Chuda- Jaworska, wicedyrektor Pani Agnieszka Kunicka, Pani wicedyrektor Violetta Szymczak. Po uroczystym przywitaniu nasze pierwszaki przystąpiły do rozwiązywania zadań, które przygotowała dla nich Pani Jesień. Oczywiście wszyscy świetnie sobie z nimi poradzili. Mogli więc przystąpić do uroczystego ślubowania, które w imieniu wszystkich dzieci złożyli przedstawiciele klas pierwszych.
To było dla nich wielkie przeżycie. Na zakończenie Pani Jesień obdarowała wszystkie dzieci czerwonymi, soczystymi jabłkami. Zapraszamy do galerii.

Danuta Konieczna

Czytaj więcej o: Ślubujemy!

Jesienne potyczki pierwszaków

2016-10-06

W dniu 6 października   2016 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych.  Od samego rana panowała uroczysta atmosfera. Przepięknie udekorowana sala, pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe, a to wszystko po to, by ich ślubowanie wypadło jak najlepiej
    Na akademię przybyły panie dyrektor: Jadwiga Buciuto, Marzanna Stelmasik, Aleksandra Piotrowska,  nauczyciele, uczniowie klas drugich oraz rodzice.
    Po przywitaniu gości rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez wychowawczynie  klas pierwszych - Violettę Szymczyk i Grażynę Mackiewicz. O oprawę muzyczną zadbała pani Izabela Adamowska, a uroczystość ślubowania poprowadziła pani Beata Burdzy.  Podczas części artystycznej na pierwszaków czekała miła niespodzianka – w tak uroczystym dla nich dniu odwiedziła ich sama Pani Jesień, która przygotowała kilka konkursów sprawdzających  wiedzę i umiejętności, zdobyte w pierwszym miesiącu nauki w szkole. Program artystyczny nosił tytuł Jesienne potyczki pierwszaków.  Uczniowie swoim wspaniałym występem udowodnili, że są gotowi do sumiennej pracy w szkole. Potwierdzała to również przewodnicząca Szkolnego Samorządu Uczniowskiego Małgorzata Mazur, która oficjalnie przywitała pierwszaków w społeczności uczniowskiej.
  Po programie artystycznym  dzieci w obecności wszystkich zgromadzonych odważnie złożyły przyrzeczenie, w którym ślubowały być dobrymi Polakami oraz dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Kolejnym ważnym momentem było pasowanie na ucznia, którego dokonała pani dyrektor Jadwiga Buciuto przez symboliczne dotknięcie każdego dziecka dużym ołówkiem, życząc uczniom  sukcesów oraz wiele wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.
   Na zakończenie  uroczystości uczniowie klas drugich zaśpiewali piosenkę dla swoich młodszych kolegów.  Wierzymy, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych pierwszoklasistów.
 
Wychowawczynie klas pierwszych serdecznie dziękują wszystkim rodzicom uczniów klas pierwszych za przybycie na uroczystość.

Link do wszystkich zdjęć     https://goo.gl/photos/drm9J9D7sSUFuMZTA

Czytaj więcej o: Jesienne potyczki pierwszaków

ŚLUBUJEMY!!!

2015-10-14

Pasowanie na pierwszaka już za nami. Zapraszamy do fotogalerii !!!

Czytaj więcej o: ŚLUBUJEMY!!!Kalendarium

Poniedziałek, 2018-11-19

Imieniny: Elżbiety, Faustyny

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1676658
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 214 dni

Ilosc zapytan : 190