Archiwum 2013/2014

Klasy VI b i VI c w ZOO w Görlitz

2014-11-03

Spotkanie polskich i niemieckich uczniów w Tierpark w Görlitz rozpoczęło drugi rok współpracy naszej szkoły SP2 z Augustum-Annen-Gymnasium. Uczniowie podzieleni na 4 polsko-niemieckie grupy musieli wspólnie wyszukiwać informacje na dwujęzycznych tabliczkach i rozwiązać poprawnie Quiz. Początkowo oceniono prawie jednogłośnie ...„jakie to łatwe”, ale z czasem okazało się, że pytania i zadania były podchwytliwe:) Uczniowie nie zwracali uwagi na najważniejsze rzeczy i  niepotrzebnie zajmowali się „drobiazgami”. Odnajdywanie wskazanych boksów zwierząt, poruszanie się wg otrzymanego planu sprawiało prawie wszystkom sporo problemów. Pogoda była wspaniała i na koniec wszyscy bardzo dobrze bawili się, a przegrani honorowo gratulowali lepszym kolegom:)

Czytaj więcej o: Klasy VI b i VI c w ZOO w Görlitz

Poniedziałek, 2017-12-18