Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Archiwum 2014/2015

Artykuły

Apel podsumowujący I semestr

2015-02-13
13 lutego 2015 r. w klasach 0-3 i 4-6 odbyły się apele podsumowujące półroczną pracę naszych uczniów. Podczas spotkania najmłodszych  wyróżniono najlepszych czytelników oraz uczniów biorących aktywny udział w akcjach charytatywnych. Pani D. Konieczna i K. Kozłowska ogłosiły wyniki SUPERLIGI. Trzecie miejsce na podium przypadło klasie 2c, drugie- 1 d, natomiast  pierwsze miejsce to klasa 2 a !!! Wszyscy uczestnicy SUPERLIGI otrzymali słodką niespodziankę. Klasy 1b i 2c zaśpiewały piosenkę pt. "Nie dla pingwina". Natomiast 2a i 2b zaśpiewały utwór  "Wyciągnij dłoń".
Podczas apelu klas 4-6  uczniowie, którzy usyskali najwyższe wyniki w nauce czyli średnią ocen minimum 4,75 otrzymali po słodkim upominku. Wystąpił zespół muzyczny pod kierunkiem pani I.Borkowskiej. Podsumowano  wyniki ligi klas. Na razie I miejsce uzyskała klasa IVc, ale wszystko może się jeszcze zmienić ponieważ przed nami II półrocze.
 
 
 
Czytaj więcej o: Apel podsumowujący I semestr

Apel klas 0-2

2015-06-25

25 czerwca 2015 roku uczniowie klas 0-2 w odświętnych strojach, spotkali się na apelu, aby podsumować rok szkolny 2014/2015. W naszej szkole każdy uczeń na miarę swoich możliwości osiągnął sukces. Został on nagrodzony plakietką. Byli więc: wzorowi uczniowie, uczniowie na medal, mistrzowie: czytania, pisania i ortografii, miłośnicy przyrody, świetni artyści i sportowcy. Nagrodzono też dobrych kolegów i dobre koleżanki.
 Następnie pani Maria Czajkowska i  pan Paweł Wróblewski podsumowali całoroczną pracę Ligi Pływackiej. Były dyplomy i niespodzianki. Nie zapomniano również o rodzicach, którzy z wielkim zaangażowaniem włączają się w życie szkoły. Otrzymali z rąk Pani Dyrektor podziękowania i dyplomy Przyjaciel Szkoły. Był też czas na krótki program artystyczny, uczeń klasy IIc Tadeusz Chodorowski pięknie deklamował wiersz „Zły sen”. Natomiast Błażej Obuchowski  z tej samej klasy zagrał na akordeonie piękne melodie. Jaś Tokarczyk z klasy IIa przygotował dla dzieci zagadkę muzyczną.  Pani Dyrektor Jadwiga Buciuto pogratulowała osiągniętych sukcesów wszystkim uczniom i  przypomniała o bezpiecznych zabawach podczas wakacji.  Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali pożegnalną piosenkę pt. „Złap lato”. Jeszcze jutro tylko świadectwa i upragnione WAKACJE!!!

Czytaj więcej o: Apel klas 0-2

Zakończenie roku szkolnego klas 3

2015-06-25

25 czerwca 2015 roku na uroczystym apelu podsumowaliśmy rok szkolny 2014/2015. Był to jednocześnie czas pożegnania klas trzecich, które od września rozpoczynają nowy etap edukacyjny w naszej szkole:

klasa 3A- wychowawczyni pani Małgorzata Marek- Konopska

klasa 3B- wychowawczyni pani Ewelina Gałkowska

klasa 3C- wychowawczyni pani Danuta Konieczna

Na apelu każdy uczeń został doceniony i nagrodzony plakietką za swoje wiadomości i umiejętności w różnych dziedzinach. Byli więc: uczniowie wzorowi i uczniowie na medal. Dołączyli do nich mistrzowie pisania, czytania i ortografii, świetni sportowcy, artyści oraz miłośnicy przyrody. Nagrodziliśmy super koleżanki i super kolegów. Apel ubogacili swoimi występami:

Jan Tokarczyk- uczeń klasy 2A, pianino

Błażej Obuchowski- uczeń klasy 2C, akordeon

Patryk Topolnicki- uczeń klasy 5C, pianino

Pani Elżbieta Lisiecka podsumowała czytelnictwo w roku szkolnym 2014/2015 w klasach 1-3. Pierwsze miejsce zajęła uczennica Kamila Rędzia z klasy 3B. Drugie miejsce zajął uczeń Dominik Ławrynowicz z klasy 3A. Pani Maria Czajkowska i pan Paweł Wróblewski podsumowali Szkolna Ligę Pływacką klas 3. Były nagrody i dyplomy. Z rąk Pani Dyrektor podziękowania otrzymali Rodzice, którzy wspierali nas przez 3 lata angażując się w życie klasy i szkoły. Na zakończenie Pani Dyrektor Jadwiga Buciuto pogratulowała wszystkim sukcesów oraz przypomniała o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Nasz uroczysty apel prowadziła pani Beata Burdzy. Dziękujemy!Uśmiech                                     
Pożegnalną piosenkę pt: „Razem z Polą i Oskarem” wspólnie zaśpiewali uczniowie klasy 3A, 3B, 3C.                                                                                        
  Do zobaczenia po wakacjach już w klasie czwartej!!! UśmiechUśmiechMrugnięcie

Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego klas 3

ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS 4-5

2015-06-26

Dnia 26 czerwca 2015 r.  uczniowie klas IV i V uroczystym apelem zakończyli i podsumowali kolejny rok nauki. Na początku  apelu zaprezentowali się utalentowani tancerze z klasy IV a – Julia Pławska i Kacper Charyszyn. Później nastąpiło przekazanie sztandaru Szkoły przez szóstoklasistów nowemu pocztowi sztandarowemu reprezentowanemu przez uczniów klasy V b. Uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu z poszczególnych klas otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy z rąk wychowawców i Pani Dyrektor Jadwigi Buciuto. Nie zapomniano też o podziękowaniach dla Rodziców, którzy otrzymali dyplomy Przyjaciela Szkoły. Całą uroczystość uświetniły wesołe wakacyjne piosenki w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego pod kierunkiem Pani Izabeli Borkowskiej. Na zakończenie apelu Pani Dyrektor skierowała kilka słów do uczniów, rodziców i nauczycieli, przypomniała o bezpieczeństwie zabaw w czasie wakacji i wszyscy rozeszli się do klas, aby odebrać świadectwa. 

Czytaj więcej o: ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS 4-5

Pożegnanie szóstoklasistów SP2 w MDK

2015-06-28

Po raz kolejny w gościnnych murach MDK w Zgorzelcu spotkali się tegoroczni szóstoklasiści z wychowawcami, pracownikami szkoły i najbliższymi, aby uroczyście zakończyć pierwszy etap nauki – szkołę podstawową. Spotkaniu towarzyszyły łzy radości, a jednocześnie żal za czymś, co właśnie się skończyło! Piosenki, wiersze i przemówienia, a do tego super niespodzianka,   przygotowana przez Dyrekcję, nauczycieli i niezastąpionych Rodziców zakończyła wspólne spotkanie! Udanych wakacji i powodzenia!

Czytaj więcej o: Pożegnanie szóstoklasistów SP2 w MDKKalendarium

Środa, 2018-10-17

Imieniny: Antonii, Ignacego

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1650147
  • Do końca roku: 75 dni
  • Do wakacji: 247 dni

Ilosc zapytan : 191