Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

REKORDY SP2

Artykuły

TABELA REKORDÓW SZKOŁY DZIEWCZĘTA (1-3 GIMNAZJUM)

2018-03-26

TABELA REKORDÓW SZKOŁY DZIEWCZĘTA (1-3 GIMNAZJUM)

 

do pobrania tabela rekordów dziewczęta

 

KONKURENCJA

WYNIK

IMIĘ I NAZWISKO

ROK USTANOWIENIA

BIEGI

100 m

13,17 s

Barbara Łachacz

2013

200 m

27,36 s

Barbara Łachacz

2014

300 m

41,70 s

Barbara Łachacz

2014

400 m

59,96 s

Barbara Łachacz

2014

600 m

1:46,76 s

Iwona Michta

2011

800 m

2:30,84 s

Anna Socha

2009

1000 m

3:17,08 s

Iwona Michta

2011

1500 m

5:43,37 s

Iwona Michta

2010

80 ppł.

13,98 s

Anna Skonka

2016

100 m ppł.

16,01 s

Martyna Fijałkowska

2014

200 m ppł.

35,00 s

Kamila Rakowiec

2016

300 m ppł.

48,42 s

Ewelina Krawiec

2010

4x100 m

52,60 s

Aleksandra Kata, Martyna Fijałkowska, Barbara Łachacz, Karolina Durak

2013

Sztafeta szwedzka

2:23,16 s

Klara Bieżuńska, Martyna Fijałkowska, Agata Bąk, Barbara Łachacz

2014

SKOKI

Skok wzwyż

155 cm

Paulina Zdanowicz

2015

Skok w dal

5,02 cm

Klara Bieżuńska

2015

Skok o tyczce

2,20 cm

Iwona Michta

2012

Trójskok

10,26 cm

Justyna Daćko

2016

RZUTY

Rzut dyskiem 0,75 kg

41,67 cm

Martyna Radawiec

2017

Rzut dyskiem 1kg

35,52 cm

Eliza Konieczna

2010

Rzut oszczepem 500g

39,42 cm

Klara Bieżuńska

2016

Rzut młotem 3 kg

47,42 cm

Martyna Radawiec

2017

Rzut młotem 4kg

34,74 cm

Eliza Konieczna

2010

Pchnięcie kulą 3kg

11,12 cm

Cynthia Smolska

2016

Pchnięcie kulą 4 kg

9,01 cm

Eliza Konieczna

2010

 

 

Czytaj więcej o: TABELA REKORDÓW SZKOŁY DZIEWCZĘTA (1-3 GIMNAZJUM)

TABELA REKORDÓW SZKOŁY CHŁOPCÓW (1-3 GIMNAZJUM)

2018-02-18

TABELA REKORDÓW SZKOŁY CHŁOPCÓW (1-3 GIMNAZJUM)

 

do pobrania tabela rekordów

KONKURENCJA

WYNIK

IMIĘ I NAZWISKO

ROK USTANOWIENIA

BIEGI

100 m

11,36 s

Mateusz Piosik

2010

200 m

23,48 s

Wiktor Gruzd

2017

300 m

35,71s

Wiktor Gruzd

2017

400m

52,64 s

Norbert Rdzanek

2013

800 m

2:11,91 s

Dominik Pietrańczyk

2017

1000 m

2:48,3 s

Dominik Pietrańczyk

2017

1500 m

4:42,67 s

Dominik Pietrańczyk

2017

2000 m

6:23,07s

Oskar Różycki

2016

3000 m

10:12,39 s

Oskar Różycki

2016

110m ppł.

15,35 s

Oskar Nowicki

2016

200mppł.

30,93 s

Jakub Potyczka

2016

300mppł.

41,89 s

Kacper Aftyka

2015

4x100 m

45,83 s

Dawid Grabowski, Ernest Janiak

Kacper Aftyka, Oskar Nowicki

 

2015

Sztafeta szwedzka

2:09,28 s

Rdzanek N., Orzechowski K

Ślusarczyk M., Gurdziel M.

2013

SKOKI

Skok wzwyż

180 cm

Adrian Kapla

2011

Skok w dal

6,12 m

Oskar Nowicki

2015

Skok o tyczce

3,00 m

Szymon Brzozowski

2013

Trójskok

11,77 m

Oskar Nowicki

2016

RZUTY

Rzut dyskiem 1kg

48,11

Kamil Matuszewski

2014

Rzut oszczepem 600g

46,45 m

Rafał Nowak

2011

Rzut oszczepem 700g

45,82 m

Rafał Nowak

2011

Rzut młotem 5kg

40,56 m

Jakub Mikołajczyk

2017

Pchnięcie kulą 5kg

11,88 m

Kamil Matuszewski

2014

 

Czytaj więcej o: TABELA REKORDÓW SZKOŁY CHŁOPCÓW (1-3 GIMNAZJUM)



Kalendarium

Sobota, 2018-09-22

Imieniny: Maury, Milany

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1629012
  • Do końca roku: 100 dni
  • Do wakacji: 272 dni

Ilosc zapytan : 165