Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

ZARZĄD I RADA

Artykuły

ZARZĄD I RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018/2019

2018-12-09

SAMORZĄD UCZNIOWSKI TWORZĄ WSZYSCY UCZNIOWIE                                                                                                                           KLAS VI-VIII SP I KLAS III GIM.

OPIEKUN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: pani Renata Kmieć

 

Uczniowie klas I-V tworzą MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI.

OPIEKUN MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: pani Elżbieta Iwanowska

 

Przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego jest Zarząd (10 osób)  i Rada Samorządu Uczniowskiego, którą tworzą wszystkie Samorządy Klasowe (42 osoby).  Zarząd został wybrany z członków Rady Samorządu Uczniowskiego w wyniku głosowania.

 

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  1. PrzewodniczącaAndżelika Knapkiewicz klasa III A Gim
  2. Wiceprzewodnicząca: Aleksandra Szymkowiak klasa III C Gim 
  3. Skarbnik: Konrad Krzywonos klasa III A Gim
  4. Sekretarz: Małgorzata Mazur klasa VI B
  5. Członek i opiekun tablicy SU : Weronika Skrzypczyk klasa VIII A
  6. Członek: Eryk Potyczka klasa VII A
  7. Członek: Wiktoria Leja klasa III D Gim
  8. Członek: Wiktoria Zagrodnik klasa III C Gim
  9. Członek: Jakub Jaworski klasa VI D
  10. Członek: Karolina Zygart klasa III A Gim

 

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
SAMORZĄD KLASOWY – VI A

  1. Przewodniczący: Alex Maciejczyk
  2. Z-ca przewodniczącego: Nikodem Stankiewicz
  3. Skarbnik: Ewelina Latorowska

SAMORZĄD KLASOWY – VI B

  1. Przewodnicząca: Karolina Biniasz
  2. Z-ca przewodniczącej: Weronika Senkowska
  3. Skarbnik: Natalia Kubacka

SAMORZĄD KLASOWY – VI C

  1. Przewodnicząca: Martyna Banachowicz
  2. Z-ca przewodniczącej: Tadeusz Chodorowski
  3. Skarbnik: Nina Niemirska

SAMORZĄD KLASOWY – VI D

  1. Przewodnicząca: Bianka Zdanowicz
  2. Z-ca przewodniczącej: Jakub Jaworski
  3. Skarbnik: Sebastian Bałdyga
  4. Sekretarz: Sylwia Dudaczyk

SAMORZĄD KLASOWY – VII A

  1. Przewodnicząca: Joanna Ilnicka
  2. Z-ca przewodniczącej: Eryk Potyczka
  3. Skarbnik: Anna Budnik

SAMORZĄD KLASOWY – VII B

  1. Przewodnicząca: Zuzanna Marciszyn
  2. Z-ca przewodniczącej: Marita Kurasiewicz
  3. Skarbnik: Filip Dyka

SAMORZĄD KLASOWY – VII C

  1. Przewodnicząca: Kinga Jakiel
  2. Z-ca przewodniczącej: Rafał Laszonka
  3. Skarbnik I: Wiktor Stecyna
  4. Skarbnik II: Martyna Łazińska

SAMORZĄD KLASOWY – VIII A

  1. Przewodniczący: Michał Przystaś
  2. Z-ca przewodniczącego: Weronika Skrzypczyk
  3. Skarbnik: Karol Zimnicki

SAMORZĄD KLASOWY – VIII B

  1. Przewodnicząca: Angelika Mróz
  2. Z-ca przewodniczącej: Szymon Witek
  3. Skarbnik: Małgorzata Mazur

SAMORZĄD KLASOWY – III A GIM

  1. Przewodnicząca: Andżelika Knapkiewicz
  2. Z-ca przewodniczącej: Karolina Zygart
  3. Skarbnik: Konrad Krzywonos

SAMORZĄD KLASOWY – III B GIM

  1. Przewodnicząca: Kamila Cepowska
  2. Z-ca przewodniczącej: Kacper Kunicki
  3. Skarbnik: Wiktoria Śpikowska

SAMORZĄD KLASOWY – III C GIM

  1. Przewodnicząca: Aleksandra Szymkowiak
  2. Z-ca przewodniczącej: Dominik Bartoszewicz
  3. Skarbnik: Julia Kozłowska
  4. Sekretarz: Wiktoria Zagrodnik

SAMORZĄD KLASOWY – III D GIM

  1. Przewodnicząca: Wiktoria Kulasiak
  2. Z-ca przewodniczącej: Konrad Wachowicz
  3. Skarbnik: Wiktoria Leja

 

 

 

 

Czytaj więcej o: ZARZĄD I RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018/2019



Kalendarium

Wtorek, 2018-12-11

Imieniny: Biny, Damazego

Lokalizacja


Ilosc zapytan : 129