Czwartkowy dzień uczniów w kinie.
Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach programu edukacyjnego pt.
„Wyjście z klasą” uczniowie klas 5 i 6 mieli okazję
w poniedziałek 18 grudnia wybrać się na piesza wycieczkę wycieczkę do Multikina
w Zgorzelcu na film "Zwierzogród 2", poprzedzony prelekcja. Jednak zanim usiedliśmy w kinowych fotelach czekała nas miła niespodzianka w postaci kubełka popcornu
i napoju
.
w poniedziałek 18 grudnia wybrać się na piesza wycieczkę wycieczkę do Multikina
w Zgorzelcu na film "Zwierzogród 2", poprzedzony prelekcja. Jednak zanim usiedliśmy w kinowych fotelach czekała nas miła niespodzianka w postaci kubełka popcornu
Uczniowie z dużym zainteresowaniem oglądali film
, który porusza tematy tolerancji, stereotypów
i konieczności słuchania siebie nawzajem
w różnorodnym świecie. To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor
i wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane
z filmem pozostały do późnego popołudnia.
w różnorodnym świecie. To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor
i wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane
z filmem pozostały do późnego popołudnia.
