Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

Czwartkowy dzień uczniów w kinie. 

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach programu edukacyjnego pt. 
„Wyjście z klasą” uczniowie klas 5 i 6 mieli okazję
w poniedziałek 18 grudnia wybrać się na piesza wycieczkę wycieczkę do Multikina
w Zgorzelcu  na film "Zwierzogród 2", poprzedzony prelekcja. Jednak zanim usiedliśmy w kinowych fotelach czekała nas miła niespodzianka w postaci kubełka popcornu  i napoju .
Uczniowie z dużym zainteresowaniem oglądali film , który porusza tematy tolerancji, stereotypów
i konieczności słuchania siebie nawzajem
w różnorodnym świecie. 
To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor
i wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane
z filmem pozostały do późnego popołudnia.
 
 
 
 

 

Galeria zdjęć