Wyniki I etapu : Ogólnopolskiego konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia,,Trzymaj formę”.
Konkurs adresowany był do uczniów zainteresowanych zdobyciem i pogłębieniem wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia, w szczególności obejmującego tematykę zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej.
Konkurs został przeprowadzony 12 marca. Uczestniczyło w nim 6 uczennic z klas 7 i 8.
Najlepsze wyniki uzyskały:
- miejsce – Aleksandra Malec (kl. 8d) – 27 punktów
- miejsce – Helena Samsel – 22 punkty
- miejsce – Klaudia Jastrząb (kl. 8b) – 20 punktów
Serdecznie gratuluję laureatkom. Nasza wiedza w tym zakresie jest jednak nadal niewystarczająca, aby rywalizować na wyższym poziomie. Zachęcam do dalszego pogłębiania wiedzy oraz prowadzenia zdrowego stylu życia.