Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

Wyniki I etapu : Ogólnopolskiego konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia,,Trzymaj formę”.

Konkurs adresowany był do uczniów zainteresowanych zdobyciem i pogłębieniem wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia, w szczególności obejmującego tematykę zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej.

Konkurs został przeprowadzony 12 marca. Uczestniczyło w nim 6 uczennic z klas 7 i 8.

Najlepsze wyniki uzyskały:

  1. miejsce – Aleksandra Malec (kl. 8d) – 27 punktów
  2. miejsce – Helena Samsel – 22 punkty
  3. miejsce – Klaudia Jastrząb (kl. 8b) – 20 punktów

Serdecznie gratuluję laureatkom. Nasza wiedza w tym zakresie jest jednak nadal niewystarczająca, aby rywalizować na wyższym poziomie. Zachęcam do dalszego pogłębiania wiedzy oraz prowadzenia zdrowego stylu życia.