Wyjątkowy Gość w SP 2!!!

W dniu 04.10.2018 r. odwiedziła nas Ewa Harapin – pedagog, „trener wsparcia“, wolontariuszka. Ta młoda, piękna, pełna pasji i energii dziewczyna przyjechała do naszej szkoły, aby opowiedzieć młodzieży, jak odnalazła się w świecie po długiej walce z nowotworem.
Swoją postawą pokazała młodym ludziom, że osoby, które utraciły sprawność mogą realizować się w różnych rolach, mogą osiągać sukcesy, realizować swoje cele, spełniać marzenia i być niezależnym.
Ewa dzieląc się z młodzieżą swoją historią sprawiła, że wśród uczniów naszej szkoły pojawiło się wiele pozytywnych emocji i spontanicznych gestów ...

Stella! OGROMNE UZNANIE ZA ODWAGĘ I PIĘKNĄ LEKCJĘ POKORY!

Jeszcze raz dziękujemy pani Ewie. Ta wizyta na długo pozostanie w pamięci uczniów i grona pedagogicznego.

Uczniom dziękuję i gratuluję wzorowej postawy podczas spotkania :)

Środa, 2018-10-17

Imieniny: Antonii, Ignacego