Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Archiwum 2017/2018

Artykuły

X Międzynarodowe Zawody Pływackie Placówek Opiekuńczych

2017-11-23

18 listopada 2017 r. na zgorzeleckim basenie odbyły się X Międzynarodowe Zawody Pływackie Placówek Opiekuńczych. Uczniowie naszej szkoły także startowali w tych zawodach.
Indywidualnie III miejsce w swojej kategorii na dystansie 25 m zajęła Kinga Jakiel. Kolejno II i III miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęła Oliwia Topa i Sandra Szeliga.
Chłopcy z naszej szkoły zajęli całe podium w kolejności I miejsce Gaspar Błaszczyk, II miejsce Kacper Suszyński, III miejsce Dawid Jackiewicz.
Sztafeta dziewcząt w składzie: Kinga Jakiel, Sandra Szeliga, Sara Stawowa i Oliwia Topa zajęła III miejsce. Sztafeta chłopców w składzie Gaspar Błaszczyk, Mateusz Mikołajczyk, Kacper Suszyński i Dawid Jackiewicz zajęli miejsce pierwsze.
Rywalizacja była zacięta, ale wszyscy świetnie się bawili. Zadowoleni z dyplomami, medalami i upominkami wrócili do domu.

Czytaj więcej o: X Międzynarodowe Zawody Pływackie Placówek Opiekuńczych

Wywalaczyliśmy drugie miejsce!!!

2017-11-06

W dniu 3 listopada o godz.12:00 odbył się przełożony z 27.10.2017 r. ,,XVIII Turniej Gminno-Powiatowy Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Wzięło w nim  udział 13 zespołów  w 3 kategoriach wiekowych. Nasza szkoła wystąpiła w najstarszej grupie wiekowej U12.  Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym. Walka była zacięta, do ostatniego spotkania nie wiadomo było kto zajmie pierwsze  miejsce.  Mecz o pierwsze miejsce rozegrał się pomiędzy zespołami SP „Tęcza” oraz SP 2 Zgorzelec, w którym lepsi okazali się chłopcy z „Tęczy” wygrywając 1:0.

Kolejność Turnieju:       pkt:

1. SP Tęcza Zgorzelec      15

2. SP 2 Zgorzelec             12

3. UKS Pieńsk                  9

4. SP Sulików                   3

5. SP Trójca                      3

6. SP Bierna                     3

Wielkie GRATULACJE!!!!!

Czytaj więcej o: Wywalaczyliśmy drugie miejsce!!!

Nasi piłkarze :)

2017-10-07

Fryszer Miłosz, Furmańczyk Miłosz oraz Ramulewicz Jakub to uczniowie klasy 4as, którzy w miniony weekend grali w Turnieju Orliku OPZN. Bardzo duży udział mieli we zwycięstwo  w całym turnieju, ponieważ zdobyli po 5 bramek w turnieju. Gratulujemy zwycięstwa i czekamy na kolejne medale.

Czytaj więcej o: Nasi piłkarze :)

Kolejne sukcesy sportowe uczniów naszej szkoły!!! Mamy złoto i 3 srebrne medale!!!

2017-10-06

W dniu 2.10.2017 na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasi uczniowie spisali się na medal! A mamy medale w każdej kategorii wiekowej: Igrzyska dzieci - klasy IV - VI, dziewczęta wywalczyły srebrny medal. Ustąpiły jedynie ekipie ze szkoły nr 3.  Panowie nie chcieli być gorsi od koleżanek i również "wybiegali" srebro. Jednak starsi koledzy ze szkoły byli najlepsi w swojej kategorii i pokonali wszystkich rywali, zdobyli złoty medal!!! Najstarsze uczennice szkoły zajęły II miejsce. Gratulujemy sukcesu i 10 października będzie trzymać kciuki za najstarszych chłopców, którzy będą walczyć w Olszynie w Finałach Dolnośląskich Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Czytaj więcej o: Kolejne sukcesy sportowe uczniów naszej szkoły!!! Mamy złoto i 3 srebrne medale!!!

Wielki sukces sportowców z SP2

2017-10-05

Bardzo udany dzień na Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczyny i chłopcy klasy szóste i młodsze drugie miejsce, starsze dziewczyny również drugie miejsce, a starsi chłopcy zostali mistrzami powiatu. Gratulacje dla wszystkich

Czytaj więcej o: Wielki sukces sportowców z SP2

Sukces dziewczyn z SP2

2017-10-02

Dziewczęta ze zgorzeleckiej dwójki  zajęły II miejsce w Finale Dolnośląskim w Szkolnej Lidze L.A GRATULUJEMY!

Czytaj więcej o: Sukces dziewczyn z SP2Kalendarium

Poniedziałek, 2017-12-18

Imieniny: Bogusława, Gracjana

Statystyki

  • Odwiedziny: 1240982
  • Do końca roku: 13 dni
  • Do wakacji: 186 dni