Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

UKS Taekwondo Warrior

Artykuły

Medale w Bautzen

2014-11-24

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu Krystian Nowakowski oraz Karol Franczak 22 marca wystartowali w 16. Oberlausitz-Cup. W zawodach rywalizowało 245 adeptów koreańskiej sztuki walki z ponad trzydziestu klubów z Niemiec, Czech oraz Polski. Walki przeprowadzono na pięciu matach z użyciem elektronicznego systemu zliczania punktów, który zapewnia klarowną rywalizację. Zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec wykazali się świetnym przygotowaniem technicznym oraz doskonałą formą. Debiutant w zagranicznym turnieju taekwondo olimpijskiego Karol Franczak  w kategorii -41 kg wywalczył pierwsze miejsce, a Krystian Nowakowski staną na drugim miejscu podium. Odniesione sukcesy nie są dziełem przypadku - intensywne treningi oraz to, że w 2014 roku zawodnicy klubu trzykrotnie brali udział w konsultacjach sparingowych, dało wymierne efekty!

Gratuluję

Wojciech Pawłowski

 

Czytaj więcej o: Medale w Bautzen

Nagroda dla zgorzeleckich wojowników

2014-11-24

Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec otrzymał 2 tys. zł na zakup nowego sprzętu sportowego, ochraniaczy i pacek. Pieniądze są połową nagrody finansowej, którą wyróżniono nasze miasto za zdobycie III miejsca w województwie dolnośląskim w XX edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Burmistrz przekazał środki z nagrody zgorzeleckim klubom sportowym, doceniając w ten sposób ich osiągnięcia i zasługi dla sportowej promocji miasta.        

UKS Warrior już po raz drugi otrzymał pieniądze z nagrody zdobytej przez miasto w Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Zakupione wyposażenie burmistrz Rafał Gronicz przekazał klubowi osobiście 3 listopada w czasie wizyty na popołudniowym treningu w Szkole Podstawowej nr 2. Trener i zawodnicy podziękowali za wsparcie ze strony Urzędu Miasta Zgorzelec. 

Czytaj więcej o: Nagroda dla zgorzeleckich wojowników
Kalendarium

Poniedziałek, 2018-11-19

Imieniny: Elżbiety, Faustyny

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1676566
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 214 dni

Ilosc zapytan : 190