„Nie dla narkotyków”

W dniu 16 maja 2018 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie edukacyjne dla rodziców   i nauczycieli, pn. „Nie dla narkotyków”. Działania profilaktyczne  realizowane przez  Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu mają na celu podniesienie wiedzy i świadomości osób dorosłych na temat problemu narkomanii wśród dzieci i młodzieży.
Podczas spotkania funkcjonariusz KPP w Zgorzelcu pan Jarosław Szatkowski przedstawił rodzicom i nauczycielom  prezentację multimedialną oraz zaprezentował materiały dydaktyczne. Największym zainteresowaniem cieszyła się „walizka edukacyjna” z rekwizytami, które można na co dzień spotkać u młodych ludzi w domu i w szkole, a które do tej pory nie wzbudzały u dorosłych żadnych podejrzeń.
W spotkaniu wzięło udział ok. 240 rodziców uczniów z klas 6 i 7 oraz 2 i 3 z oddziałów gimnazjalnych.

Sobota, 2018-09-22

Imieniny: Maury, Milany