ZAWODY WĘDKARSKIE

Dnia 14.10.2018 r. w Żarkach Średnich odbyły się ZAWODY WĘDKARSKIE na zakończenie sezonu w kategorii kadetów do 14 lat. W zawodach brali również udział uczestnicy szkółki wędkarskiej „KORMORAN”, którzy zrewanżowali się za porażkę w Bogatyni:

Oto wyniki:

1. miejsce - Maksymilian Wyrwał

2. miejsce - Maciej Hęś

3. miejsce - Piotr Ławrynowicz

4. miejsce - Hubert Kapkowicz

5. miejsce - Michał Przystaś

6. miejsce - Tomasz Dębkowski/Michał Sułkowski

7. miejsce - Konrad Obuchowski/Artur Wojtukiewicz/Paweł Jaskowski

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary, ponadto wszystkim uczestnikom podarowano upominki w postaci drobnego sprzętu wędkarskiego. Potem był czas na wzajemne rozmowy i poczęstunek.

Nasz szkółka „Esoks–Z-KA” udanie zakończyła sezon.

Wspomnieć należy również o udziale Paskala Pegena w kategorii spinningistów. Paskal konkurował z dorosłymi wędkarzami i ostatecznie zajął II miejsce w GRAND PRIX KOŁA ZGORZELEC. To ważne osiągnięcie, które nobilituje naszą szkółkę.

Ogromne gratulacje dla uczniów naszej szkoły, którzy realizują swoje zamiłowania wędkarskie. Warto nadmienić, że najmłodszym uczestnikiem zawodów był uczeń klasy IV – Michał Sułkowski.

Zapraszam chętnych uczniów z klas III – V SP na nowy kurs dla początkujących od nowego roku kalendarzowego – w planie pierwsze kroki wędkarskie.

Adam Rebiger

Czwartek, 2018-11-15