Zabawa karnawałowa klas 0-3

28 stycznia 2016r. to dzień długo oczekiwnay przez uczniów klas 0-3. Współnie z wychowawcami dzieci udały sie do PLAZY, gdzie gdzie w klubie PINK odbył się bal karnawałowy. Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na parkiecie można było spotkać: księżniczki, wróżki, czarodziejów, policjantów, rycerzy. Jednak w tym roku królowały postacie z Gwiezdnych wojen. Zabawy i konkursy przygotowali dla dzieci animatorzy. Zwyciężców poszczególnych konkurencji nagradzali pięknymi nagrodami m.in. biletami na mecz drużyny PGE Turów. Punktem kulminacyjnym zabawy był wybór królowej i króla balu. W tym roku tą zaszyczytną funkcję pełni królowa Anna Aftyka oraz król Jędrzej Socki. W przerwie między pląsami dzieci mogły posilić się przygotowanymi przez rodziców słodkimi niespodziankami. Szkoda, że wszystko co  dobre szybko się kończy. Do zobaczenia za rok!