Apel klas 1-2 z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017

Dnia 22 czerwca 2017 roku zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2016/2017. Z uśmiechami i radością nastąpiło wręczenie nagród najlepszym uczniom naszej szkoły. Nie brakowało też łez kręcących się w oczach dających się zauważyć na twarzach rodziców, babć i dziadków. W tych chwilach czuliśmy obecność Przyjaciół Szkoły, którzy wpisali się w pamięć tego roku szkolnego. Po zaprezentowaniu melodyjnych piosenek przez klasy pierwsze i drugie wszyscy rozeszliśmy się do klas szkolnych z uczniowskim oczekiwaniem na przyjście upragnionych wakacji oraz prezentami i dyplomami. Wszystkim serdecznie dziękujemy za uczestnictwo tego dnia w tej podniosłej i ważnej dla dzieci uroczystości oraz wsparcie nas duchowo, mentalnie i fizycznie własną osobą. Życzymy cudownych wakacji.

Czwartek, 2018-01-18

Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty