Pożegnanie klas trzecich

W czwartek 22 czerwca 2017 roku DZIĘKUJĘ, powiedzieli trzecioklasiści swoim nauczycielom, wychowawcom, rodzicom podczas uroczystego apelu kończącego ich pierwszy etap nauki.
To wzruszające chwile dla wszystkich, to czas podsumowań. Pani M.Czajkowska i P. Wróblewski nagrodzili najlepszych pływaków oraz wręczyli karty pływackie. Pani E. Lisiecka wyróżniła najlepszą czytelniczkę, którą została Marta Pękala z klasy 3d. Następnie wychowawcy klas wręczyli dyplomy i nagrody książkowe najlepszym uczniom. Podczas apelu Pani Dyrektor wraz z wychowawczyniami podziękowała rodzicom. Było również symboliczne przekazanie elektronicznych dzienników klas trzecich na ręce Pani Dyrektor. Klasa 3c przypomniała wszystkim o bezpieczeństwie podczas wakacji, recytując wiersz „Bezpieczne wakacje”. Nasza szkolna recytatorka Natalka Nowak  z klasy 3bi wprowadziła wszystkich w letnie klimaty recytując wiersz pt. „Lato”. Na zakończenie wszyscy razem zaśpiewaliśmy piosenkę pt. „Zawołało lato”. Kochane dzieci odpoczywajcie i do zobaczenia 4 września!

Sobota, 2017-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza