"Nocka w szkole" klas 3 A i 3 C

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 3A i 3C spędzili „nockę w szkole”. Impreza rozpoczęła się o godz. 18:00 w środę 31 maja. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór, niezbędny prowiant oraz dużą porcję dobrego humoru. Nad wszystkim czuwali opiekunowie. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były śpiewy, tańce i pląsy przy muzyce, zajęcia plastyczne, gry planszowe, obserwacja gwiazd na niebie oraz projekcje ulubionych filmów. Rodzice zapewnili kolacje – niespodzianki, była uwielbiana przez wszystkich pizza i jedzone na szkolnym podwórku kiełbaski z grilla.

Uczniowie długo będą wspominać swoją kolejną noc, spędzoną w szkole – noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek, tym bardziej, że to już ostania taka noc w trzeciej klasie.

Wioletta Zdanowicz

Beata Burdzy