Z wizytą w Straży Granicznej w Lubaniu Śl.

Dnia 12.06 uczniowie klasy 3a i 3c odwiedzili Ośrodek Szkoleń Socjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Zwiedzanie zaczęli od lapidarium i Izby Pamięci. Największym zainteresowaniem cieszyło się wejście na pokład znajdującego się w Ośrodku samolotu, gdzie niektórzy po raz pierwszy mogli usiąść w lotniczych fotelach, a wszyscy sprawdzili się roli pilotów Boeinga. Uczniowie byli też świadkami tresury psów służbowych przebywających wraz ze swoimi opiekunami na terenie Ośrodka. Dziękujemy bardzo za umożliwienie nam wizyty oraz za pamiątki i niezapomniane wrażenia.

Beata Burdzy

Wioletta Zdanowicz