Zajęcia 1C w Bibliotece Multimedialnej

7 listopada klasa 1c odwiedziła wspaniałe miejsce, które znajduje się bardzo blisko naszej szkoły. Uczniowie wraz z paniami nauczycielkami udali się na zajęcia biblioteczne, które odbyły się w Bibliotece Multimedialnej w Zgorzelcu. Panowie bibliotekarze przeczytali dzieciom książkę, a następnie klasa 1c przystąpiła do rozwiązywania zadań. Uczniowie, m.in. odpowiadali na pytania dotyczące treści wysłuchanego opowiadania, a także  układali… instrukcję parzenia herbaty. Następnie do zabawy wkroczył robot! Uczniowie programowali na tabletach trasy, po których się poruszał. Następnie dzieci, za pomocą aplikacji, ożywiały kolorowanki z robotami. Na koniec wycieczki panowie bibliotekarze oprowadzili uczniów po bibliotece i pokazali zbiory książek. Dziękujemy panom bibliotekarzom za przeprowadzenie bardzo interesujących zajęć!