Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Archiwum 2012/2013

Artykuły

Z wizytą w Tęczy

2014-11-04

W dniu 26.02.2013r. odbył się towarzyski mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją naszej szkoły a reprezentacją DSP "Tęcza" w Zgorzelcu. Zawodnicy zawzięcie walczyli o zwycięstwo, zaś przerwy podczas których piłkarze odpoczywali , uświetniały występy cheerleaderek . Zawodnikom gratulujemy zwycięstwa oraz zaangażowania i woli walki. Kibicom dziękujemy za gorący doping.

 

 
                                                                                                       Danuta Śliwińska

Czytaj więcej o: Z wizytą w Tęczy

Zapaśnicy w naszej szkole

2014-11-04

14 marca 2013r. zapaśnicy z UKS Zapasów Zgorzelec zaprezentowali swoje umiejętności sportowe uczniom naszej szkoły. Trenerem młodych zapaśników jest pan Pandeli Bagladzis. Pokaz poprzedziła rozgrzewka, podczas której zapaśnicy zaprezentowali swoje umiejętności akrobatyczne.


Czytaj więcej o: Zapaśnicy w naszej szkole

Sportowy Turniej Miast i Gmin

2014-11-04

W dniach 26 maja- 01 czerwca 2013 r. już po raz dziewiętnasty na terenie całego kraju przeprowadzono Sportowy Turniej Miast i Gmin. W tych dniach w całej Europie odbywają się imprezy sportowe w ramach „ Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich”.
Celem głównym turnieju jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby obywateli, szczególnie tych, którzy dotychczas nie interesowali się rekreacją fizyczną.
W zeszłym roku gmina Miejska Zgorzelec odniosła sukces zajmując 16 miejsce w Polsce, a 3 
w województwie dolnośląskim.

W tym roku nasza szkoła aktywnie włączyła się w Sportowy Turniej Miast i Gmin. Zachęcając dzieci do udziału w ciekawych formach aktywności fizycznej. Były zespołowe tańce i wyginańce.  Dużo radości sprawiły dzieciom zabawy naszych rodziców. Przypomnieliśmy popularne  gry i zabawy: klasy, skoki przez gumę i skakankę, hulaj hop itp. Przygotowaliśmy również dla dzieci sportowy tor przeszkód. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanych dla nich atrakcjach sportowych. Zapraszamy do galerii zdjęć

Czytaj więcej o: Sportowy Turniej Miast i GminKalendarium

Piątek, 2017-02-24

Imieniny: Boguty, Bogusza

Statystyki

  • Odwiedziny: 879811
  • Do końca roku: 310 dni
  • Do wakacji: 119 dni