ZIELONA SZKOŁA - POGORZELICA (22-29.05.2022 r.)

22 maja klasy drugie i trzecie wyruszyły na niezwykłą przygodę. Pogorzelica przywitała naszą Zieloną Szkołę piękną słoneczną pogodą. Zaraz po rozpakowaniu walizek ruszyliśmy przywitać się z naszym pięknym Bałtykiem. Przez cały tydzień na dzieci czekała moc atrakcji. Odwiedziliśmy Park Miniatur w Niechorzu i Motylarnię, gdzie cudowne motyle zachwycały swoimi barwami. W Trzęsaczu poznaliśmy historię kościoła, którego ruiny wznoszą się na skraju klifu. Podczas wycieczki do Kołobrzegu dzieci miały okazję zobaczyć Starówkę, przeżyć niezwykłą piracką przygodę, a na koniec wyruszyć w rejs statkiem na wzburzone morze. Każdy dzień wypełniony był śmiechem i radością dzieci. Wspólne pływanie na basenie, gry i zabawy, wieczorne pokazy magiczne w amfiteatrze, a przede wszystkim spacery brzegiem morza oraz zabawy na plaży. Wszystko co dobre, szybko się kończy ... Pogorzelica pożegnała nas deszczową pogodą, a dzieci już planują kolejne przygody ... Żegnaj morze, do zobaczenia za rok!