SZKOŁA DBAJĄCA O BEZPIECZEŃSTWO

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

2018-03-28

21 marca 2018 r. odbył się w Jeleniej Górze XIV już Konkurs dla Dzieci i Młodzieży UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ organizowany przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego i Euroregion Nysa. Startując w konkursie trzeba było się wykazać rozległą wiedzą na temat udzielania pierwszej pomocy, umiejętnością radzenia sobie w trudnych, nagłych sytuacjach, oraz jak chronić nasze środowisko.

Reprezentantki klas VI w składzie: Zuzanna Marciszyn, Kinga Jakiel i Anna Budnik poradziły sobie bardzo dobrze i na 31 startujących drużyn zajęły VI miejsce.

Martyna Radawiec startująca w grupie gimnazjów także udowodniła, że można się przy niej czuć bezpiecznie. Zajęła IX miejsce na 29 startujących. Gratulujemy dziewczętom.

Czytaj więcej o: UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

Środa, 2018-05-23