Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

SZKOŁA DBAJĄCA O BEZPIECZEŃSTWO

Artykuły

SP2 TO SZKOŁA DBAJĄCA O BEZPIECZEŃSTWO

2018-09-30

18 września 2018 r. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza w Zgorzelcu otrzymała z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Pana Romana Kowalczyka certyfikat „SZKOŁY DBAJĄCEJ O BEZPIECZEŃSTWO”. Został on nam przyznany za opracowanie i wdrożenie działań podejmowanych na rzecz bezpieczeństwa na okres trzech lat.

Do konkursu przystąpiło 90 szkół z województwa dolnośląskiego, z czego 14 z nich spełniło według komisji konkursowej wymagane standardy jakości i efektywności. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że i my znaleźliśmy się wśród laureatów. Jest to kolejny sukces uczniów, rodziców i kadry pedagogicznej naszej szkoły w dążeniu do działań na rzecz bezpieczeństwa.

Czytaj więcej o: SP2 TO SZKOŁA DBAJĄCA O BEZPIECZEŃSTWO

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

2018-03-28

21 marca 2018 r. odbył się w Jeleniej Górze XIV już Konkurs dla Dzieci i Młodzieży UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ organizowany przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego i Euroregion Nysa. Startując w konkursie trzeba było się wykazać rozległą wiedzą na temat udzielania pierwszej pomocy, umiejętnością radzenia sobie w trudnych, nagłych sytuacjach, oraz jak chronić nasze środowisko.

Reprezentantki klas VI w składzie: Zuzanna Marciszyn, Kinga Jakiel i Anna Budnik poradziły sobie bardzo dobrze i na 31 startujących drużyn zajęły VI miejsce.

Martyna Radawiec startująca w grupie gimnazjów także udowodniła, że można się przy niej czuć bezpiecznie. Zajęła IX miejsce na 29 startujących. Gratulujemy dziewczętom.

 

Czytaj więcej o: UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆKalendarium

Poniedziałek, 2018-11-19

Imieniny: Elżbiety, Faustyny

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1676633
  • Do końca roku: 42 dni
  • Do wakacji: 214 dni

Ilosc zapytan : 189